W Prudniku już wkrótce będą miały miejsce warsztaty pt. „Publikowanie i promocja twórczości literackiej w sieci”. Wydarzenie to jest częścią projektu „Między słowami” i skierowane jest do wszystkich miłośników literatury, zarówno tych, którzy już publikują swoje prace, jak i tych, którzy piszą hobbystycznie. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z praktycznymi aspektami skutecznej promocji twórczości w sieci. Warsztaty poprowadzi doświadczony poeta Krzysztof Szeremeta.
Warsztaty stanowią część większego projektu „Między słowami”, który ma na celu wspieranie i promowanie twórczości literackiej wśród różnych grup wiekowych. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Chętni do zapisania się powinni zwrócić uwagę na szczegóły zawarte w przygotowanym plakacie, ponieważ decyduje kolejność zgłoszeń.
Krzysztof Szeremeta, prowadzący warsztaty, to uznany poeta i autor kilku tomów. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy związanej z promocją i komunikacją w literaturze, co czyni go doskonałym przewodnikiem dla uczestników warsztatów. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co podkreśla jego wagę dla lokalnej społeczności literackiej. Zachęcamy mieszkańców Prudnika do skorzystania z tej unikalnej okazji.
Źródło: Prudnicki Ośrodek Kultury
Oceń: Bezpłatne warsztaty o promocji twórczości literackiej w Prudniku
Zobacz Także


